Акціія "Є пшениця - буде паляниця"
Акція проводиться у період з 01.09.2023 по 30.10.2023 включно (надалі – Період проведення Акції) та проходить по всій території України за виключенням районів проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).
Агроекономічні аспекти вирощування кукурудзи в сезоні 2023
Виробництво зерна кукурудзи в Україні до повномасштабної війни було одним з приорітетних високоприбуткових напрямків агробізнесу. Площа посіву кукурудзи у 2021р., порівняно з 2010р. збільшилася у 2рази і сягала 5,4 млн. га. Валове виробництво зерна вдповідно зросло у 3 рази і становило 38,6 млн. т. За рахунок інтенсифікації технології вирощування, впровадження високопродуктивних гібридів у 2021р. на великих площах урожайність сягала 10т/га і більше. Наприклад, у Вінницькій області урожайність кукурудзи у 2021р. на площі 458,9 тис. га становила 9,6 т/га, у Чернігівській на площі 568,9 тис. га – 9,71т/га, у Хмельницькій на площі 303,9 тис. га – 11 т/га, Тернопільській на площі 169,7 тис. га – 9,1 т/га. У багатьох господарствах рівень рентабельності кукурудзи становив понад 100%.
Природа диктує умови: холодостійкі гібриди на часі
Останніми роками в Україні спостерігаються значні зміни клімату. Регіони, які раніше були більш посушливими, поповнюються опадами, вологіші ж області, навпаки, висушуються. Крім того, температурний режим у кожному регіоні різний. Хоча дехто каже, що клімат став більш теплішим, однак фахівці зазначають, що навпаки, більш прохолоднішим чи, принаймні, кліматичний режим відчутно змінився. Це стає помітним під час посівної кампанії. Початок весни занадто холодний, тому строки сівби культур зміщуються.
АКЦІЯ "Антикризовий силос"
Антикризовий силос
Війна, нестача обігових коштів та ще й кліматичні негаразди. Серйозна цьогорічна посуха багатьом тваринникам переформатувала плани із кормозаготівлі, а осінні затяжні дощі завадили вчасному збиранню пізніх культур, вплинули на якість врожаю і нову посівну. Здавалось достатньо причин аби опустити руки… Однак відомо, що кожна криза – це й нові можливості. Насамперед для тих, хто орієнтується на молочне стадо.
Пізній висів озимих культур: як краще вчинити.
Максимально пізні терміни посіву озимих культур, за яких умов це ще припустимо робити.
Прийнято вважати, що оптимальні терміни сівби озимої пшениці пересічно знаходяться в межах 15-25 вересня, озимого ячменю – 20-30 вересня. Відповідно сівба пізніше вказаних дат рахується пізньою. Про те, площі засіяні до 10-15 жовтня здатні забезпечувати в більшості випадків цілком прийнятний рівень урожайності
В умовах сьогодення компанія Лімагрейн Україна хоче підтримати фермерів України шляхом надання високоякісного насіння еліти передових сортів озимої пшениці, що дозволить підтримати конкурентноздатність та експортний потенціалу українських аграріїв, а такокж нівелювати існуючі ризики та суттєво підвищити ефективність виробництва та продовольчу безпеку при зменшенні витрат. Більш детально про умови акції
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити необхідну функціональність сайту та покращити ваш досвід. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності.