Новини

  • fb
  • youtube

Ювілей — це, безумовно, стимул. Стимул до отримання нових висот і перемог.

І, звісно, кожна така дата — це ще одна міцна сходинка до успіху, яку ми наполегливо вибудовували й укріплювали протягом пройденого часу своєю цілеспрямованою працею, і прекрасна мотивація налаштуватися на наступний етап. А ще кожен ювілей — це, безумовно, стимул. Стимул до отримання нових висот і перемог.

24 жовтня ми відзначали свій 10-річний ювілей  І якщо для людського віку десятирічний ювіляр — це лише дитина, з її ще незначними дитячими успіхами, маленьким життєвим досвідом і великими мріями, то для будь-якої компанії десятиріччя її діяльності на ринку — це вже неабиякий показник. Особливо, якщо компанія заслужено користується авторитетом завдяки своєму високому реноме у сфері своєї діяльності та в партнерсько-ділових колах, а також високій оцінці користувачів її продукції.

Ці десять років стали роками величезного розвитку та зростання. Достатньо згадати, що все починалось із чотирьох співробітників, а сьогодні наша команда нараховує близько 70 високофахових спеціалістів, які працюють по всій країні. Десять років тому, коли було прийнято рішення про створення української компанії всесвітньо відомого агрокооперативу, в Україні про самого виробника знали небагато, хоча продукти були добре відомі. Чого вартий лише такий, нині вже легендарний, Мегасан, який буквально привчив українських аграріїв до отримання суперурожаїв соняшнику за будь-яких умов.

Щорічне зростання попиту з боку українських аграріїв на високоякісне насіння соняшнику, кукурудзи та інших культур від «Лімагрейн» свідчить про те, що наші клієнти нам довіряють та високо оцінюють нашу роботу в селекційному напрямі. За цей період  наші фахівці зробили надзвичайно багато корисних справ та досягли чималих висот. Передусім, це формування чи не найбільшого портфоліо кукурудзи й соняшнику, виведення на ринок принципово нових продуктів у сегменті зернових культур. Так, за останні три-чотири роки ми розширили ринкову пропозицію більш ніж десятком власних гібридів озимого ріпаку та озимої пшениці, результати врожайності яких на сьогодні вражають багатьох агровиробників, а також новими сортами гороху.

На разі «Лімагрейн Україна» — це понад 140 сортів та гібридів основних груп культур — соняшнику, кукурудзи, зернових та зернобобових (озимі пшениця і ячмінь, ярий ячмінь і горох), а також ріпаку (а нещодавно портфоліо компанії поповнилося ще й сортом льону-довгунця). Вражаючі факти, що підтверджують якість і досконалість наших продуктів! Ба більше, саме лімагрейнівський сорт озимої пшениці Колонія показав рекордний для України врожай — 13,7 т/га (Житомирська область, площа — 40 га)!  Гібриди соняшнику  радують виробників 3-4 тонами добірного насіння навіт там, де ще кілька років тому збирали всього по1,5 т/га.

Отож, компанія, що заснована фермерами для фермерів щиро вдячна за співпрацю усім партнерам, які є запорукою цього успіху.