Новини

  • fb
  • youtube

Багаторічна дружба та праця об"єднує компанію Лімагрейн та фермерське господарство «Агро Володимир»

Як відомо, цьогоріч ми  святкуємо  десятиріччя своєї присутності на ринку України! Цьому присвячено низку польових заходів у різних регіонах України під назвою АГРОПЛАТФОРМА ЛІМАГРЕЙН. Один з таких заходів  відбувся в Великовисковькому районі, де знаходяться демонстраційні посіви гібридів соняшника та кукурудзи нашої селекції . Багаторічна дружба та праця об"єднала нас -   одного з найбільших виробників насіння в Європі та фермерське господарство «Агро Володимир». Саме поля великовисківського  фермерского  господарства стали виставковими для понад 400 гостей заходу.
Якщо підвести підсумки за ці 10 років: ми зареєстрували і вивели на ринок більше 100 продуктів різних культур, нашими продуктами засівається біля 2-х мільйонів га. площ (В.Карбівський, генеральний директор)
Захід відбувався в декілька етапів. Перший  - практично ознайомчий.Гостям було цікаво подивитися на новинки гібридів кукурудзи та соняшника, котрі були представлені в демонстраційних посівах та  адаптовані під ґрунтово-кліматичні умови регіону.
Наступним етапом в рамках Агроплатформи був  виступ кандидата  біологичних наук Олександра Акулова! Як захистити рослину під час вегетації  і не допустити втрат врожаю, як виявити шкідників та які методи боротьби з ними застосовувати, хвороби  та захист рослин  – теми меседжу спікера.  Для гостей заходу бесіда видалася цікавою та практичною.  
Учасники Агроплатформи отримали багато цікавої та корисної інформації, наглядний досвід та теоретичні знання. А головне, в котрий раз довели собі та переконались, що компанія «Лімагрейн» - достойний партнер, який вже 10 років поставляє якісний насіннєвий матеріал на аграрний ринок  України.