Новини

  • fb
  • youtube

«Агроплатформа Лімагрейн» — новий погляд на звичні речі в Аграрній Сфері!

АГРОПЛАТФОРМА – ЦЕ:

  - Місце для отримання нових знань, обміну досвідом, висвітлення проблематики сучасного ведення сільського господарства

  - Реалізація науково-практичної програми: конференції, круглі столи, дискусії

  - Популяризація продуктів

 

СТАРТ АГРОПЛАТФОРМИ ЗАПЛАНОВАНИЙ НА 19 ЧЕРВНЯ на базі демонстраційного центру у Вінницькій обл.

Всі заходи 2018 року відбуватимуться зі слоганом – «НАСІННЯ ПІД БУДЬ-ЯКИМ КУТОМ», який розкриває комплексність підходу до кожного етапу агробізнесу.

На відвідувачів чекає насичена ділова і розважальна програма, цікаві спікери та цінні призи за результатами набраних балів.

Реєстрація на заходи відбуватиметься через мобільний додаток LGSEEDS, який можна завантажити на APP STORE та PLAY MARKET.

А вже у серпні гості зможуть накопичувати бали за онлайн-реєстрацію та активність під час заходів і отримувати за це цінні призи.

За 10 років досвіду у «Лімагрейн» з'явилось чимало інноваційних технологій та напрацювань у селекції, які вони і презентують цьогоріч.

Не втратьте нагоду поглянути на насіння озимих зернових та ріпаку під різним кутом!

ВАШ «ЛІМАГРЕЙН»


 

ВАЖЛИВО:  2018 рік для нас ювілейний, це 10 років успішного ведення бізнесу в Україні. Упродовж цих 10 років нашої присутності на українському ринку вітчизняні виробники отримують високоякісні, адаптовані до конкретних погодно-кліматичних умов продукти.

Нині завдяки селекції «Лімагрейн» вони можуть збирати понад 3,5 т/га соняшнику, 10 т/га кукурудзи, понад 4 т/га ріпаку, понад 100 ц/га пшениці тощо. А це – найкраще визнання для кожної насіннєвої компанії.