Новини

  • fb
  • youtube

Подаруй тепло дітям

      Більшість із них потрапила до дитячиго будинка в тому віці, коли важко зрозуміти, чому немає поруч мами й тата. Їх немає, але є ми. Звичайні люди, яким зовсім небайдужі дитячі проблеми. Адже, кожен із нас може змінити день дитини. Так, всього лише один день, але цей день подарує дитині найцінніше - Віру в майбутнє!

     21 травня 2015 року компанія Лімагрейн Україна за підтримки Plombir Event Company і Фігаро Кейтеринг організували цікаву пригоду на фермі Агрофорт (Кагарлицький р-н, м Кагарлик) для вихованців з дитячих будинків «Колиска дитячої надії» (с. Новосілки), "Оберіг" (с. Ємчиха), «Чебурашка» (с. Рокитне). Метою поїздки було познайомити дітей із новими професіями, технологічними процесами в аграрній індустрії, поділитися досвідом, розкрити нові горизонти, перспективи та можливості. Адже, з часом майбутнім випускникам дитячих будинків потрібно буде зробити надзвичайно важливий вибір, вибір професії!

     Дуже пізнавальною була екскурсія по фермі Агрофорт, яка налічує більш ніж 700 корів. Усі учасники отримали комплект спецодягу та відвідали не лише загони з дорослими корівками, але й доїльних цех, а також зону, де живуть новонароджені телята. Головний ветлікар поділився секретами своєї професії та розповів про те, як студенти з аграрних ВНЗ проходять практику на даному підприємстві.

     Відразу після екскурсії усі вирушили в ліс на справжній пікнік. Фігаро Кейтеринг провів майстер-клас з приготування смачних бургерів. Дітвора уважно слухала і повторювала крок за кроком усі дії кухаря. У результаті кожен зміг спробувати бургер, приготовлений власноруч. Як же це було смачно і весело!

     Протягом усього заходу дітей супроводжували ведучий та дитячий психолог, фотограф зафіксував найяскравіші моменти – непідробні емоції та щастя діток.

     Насамперед, такого роду захід допомагає згадати про те, що у світі стільки ще всього невідкритого і незвіданого. Потрібно докладати максимум зусиль, бути наполегливим і старанним, потрібно не боятися мріяти! Тільки від нас самих залежить, ким ми станемо у майбутньому і який шлях оберемо.

     Дітям, позбавленим батьківської опіки та любові, не потрібні презенти та цукерки. Просто подаруй їм трішки уваги і частинку тепла, а натомість отримаєш набагато більше - заряд енергії і очі, які безмежно вдячні тобі за це маленьке диво в їх житті! Для них це дійсно безцінно. Втім, як і для нас самих.

Давайте дарувати дітям наше тепло частіше!