Новини

  • fb
  • youtube

День поля в стилі «прованс», який відбувся на Хорольщині, об’єднав друзів та партнерів із різних областей України

Для талановитого агронома земля – наче полотно для художника, а кожне поле – це мистецтво. Нещодавно провели День поля на базі СВК «Багачанський», що в Хорольському районі. Захід проходив у стилі «прованс» і об’єднав друзів та партнерів із Полтавської, Харківської, Луганської, Черкаської, Київської, Сумської та Кіровоградської областей. Аристократична простота з елементами вишуканості та витонченості, притаманні для цього стилю, надихали гостей у невимушеній атмосфері обговорити особливості вирощування лімагрейнівських гібридів кукурудзи та соняшнику, ознайомитися з представленими на аграрному ринку новинками та обмінятися досвідом. Єдине, на що нарікали агровиробники, – це відсутність дощу.

"Лимагрейн Украина" – победитель фестиваля «Выбор года – 2016»

10 грудня відбулась шістнадцята церемонія вручення нагороди «Вибір Року». Цього року компанія Лімагрейн Україна отримала премію, як краща компанія в номінації Насіння польових культур(соняшник) категоріях, за яку проголосували українці по всій країни, експерти та журі.

«Вибір Року» працює безпосередньо з уподобаннями споживачів. Лідер кожної номінації визначається за результатами комплексного дослідження ринку. Опитування респондентів та обробку даних проводить компанія Kantar TNS Ukraine. Результати дослідження щорічно проходять аудит компанією Deloitte Ukraine. У дослідженні беруть участь жителі України (40% від загального балу), респондентам ставлять питання – «Який товар\послугу\ТМ\компанію-виробника з категорії ви вважаєте кращим?». Також голосують експерти (30%) та представники рекламних агенцій (15%).